Automatické garážová vrata a pohony vrat

Pro každou stavební situaci Vaší garáže je možné najít vhodné řešení garážových vrat. Na výběr nabízíme elektrická garážová vrata pro stavební řešení každé garáže. Můžete si vybrat, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Rádi Vám poradíme při výběru garážových vrat podle Vašich potřeb a představ.  • Automatická garážová vrata a vratové systémy vyrábíme a montujeme s 10letými zkušenostmi a tradicí.

    Společnost PEMAT vrata se zabývá širokým portfoliem automatických vrat. V nabídce našich služeb se věnujeme montáži, servisu, automatickému vratového systému. Dodáváme automatická vrata, pohony vrat, garážová vrata a samozřejmostí je příslušenství pro vratové systémy.
  • Zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat již více než 10 let. Vaše auto si zaslouží bezpečný domov a kvalitní garážová vrata jsou jeho základem.
 
  • Hlavní priority, které mají splňovat garážová vrata, ploty, mříže je bezpečnost, pohodlí a v neposlední řadě i design. Tyto prvky vytvářejí charakter a konečný efekt našeho domova.

    Proto ke každé realizaci ať už jde o garážová vrata nebo průmyslová vrata přistupujeme zvlášť a snažíme se zohlednit všechny možnosti, charakter stavby a požadavky klienta. Široká možnost výběru v oblasti realizace vrat.
 
  • Garážová vrata - bezpečnost

  •      Garážová vrata je prakticky největší stavební otvor v domě. Kvalitní garážová vrata splňuje všechny bezpečnostní kritéria, které vyžaduje EU. To jsou bezpečnostní zámky proti uskřípnutí prstů, pojistky přetržení pružin a od určité velikosti vrat i pádovou brzdu při přetržení lanka.