Garážová rolovací vrata

Rolovací garážová vrata, rolovací dveře jsou vyráběny ze 77 mm hliníkových profilů plněných polyuretánopvou pěnou, která dodává profilu izolační a pevnostní vlastnosti. Garážová rolovací vrata jsou složeny z lamel, které se rolují do schránky-"bubnu" který je umístěn nad otvorem.


 
  • Garážová rolovací vrata jsou vhodné pro ty zákazníky, kteří nemají dostatek místa kolem garáže. Takové brány najdeme v průmyslových objektech, či skladech.

  • Největší výhodou rolovacích vrat je navíjení celé brány na hřídel. Tyto brány je možné montovat za otvor, před otvor, do otvoru s boxem nebo bez boxu. Jako doplněk je možné dodat do brány i prosklené lamely nebo lamely s větrací mřížkou.
  • Rolovací garážová vrata jsou vhodným řešením k uzavření garáže bez speciálních stavebních úprav otvoru a podlahy. Svým efektivním řešením se přizpůsobí prakticky jakémukoliv vchodu do garáže. Základním materiálem je hliník, hliníková litina nebo ocel. Vysokou stabilitu a bezhlučnost zajišťuje vypracována technologie zpracování lamel a vyplněním polyuretanovou pěnou.
 

Cenová nabídka - rolovací garážová vrata

Jméno a příjmení:
Tel.kontakt:
E-mail:
Místo montáže:
Rozměry š x v (mm):
Horní nadpraží (mm):
Ovládání:
Barva brány:
Poznámky:

 
rolovací vrata