O společnosti PEMAT Slovakia s.r.o.


Naše společnost byla založena v roce 1997. Od jejího založení se zabýváme montáží garážových vrat. V prvních letech jsme nakupovali hotové brány od slovenských a zahraničních výrobců, které jsme dodávali a montovali našim zákazníkům.


 • Jelikož zájem o tento sortiment neustále rostl a chtěli jsme zákazníkovi poskytnout kvalitnější a rychlejší služby, rozhodli jsme se v roce 2002 pro výrobu garážových vrat.

       Naše výrobky každoročně propagujeme na výstavních veletrzích na Slovensku, čímž neustále vzrůstá počet spokojených zákazníků.

       Naše společnost je přímým dovozcem pohonů značky LIFE na garážová a automatická vrata. Tím se náš kompletní výrobek dostává k zákazníkovi v příznivé ceně a kvalitě.

 • V roce 2009 se firma PEMAT Slovakia přestěhovala do vlastních nově vybudovaných prostor a získala CERTIFIKÁT KVALITY ISO 9001, což znamená výrazný krok vpřed pro zlepšení kvality výrobků a služeb poskytnutých zákazníkovi. V naší společnosti je momentálně zaměstnáno 27 kmenových zaměstanců. Všichni zaměstatnci jsou ve svém oboru kvalifikovaní a prošli všemi školeními a zkouškami, které jsou potřebné pro kvalitní výrobu a montáž našich výrobků.


       Neustále se snažíme rozšiřovat svůj vývoj výroby, čímž si upevňujeme pozici na slovenském trhu.

 • Peter  Pakši
  Ředitel společnosti
  PEMAT Slovakia s.r.o.