Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou vyráběny na míru dle rozměru a potřeby zákazníka s polyuretanovou izolací. Dělíme je do tří skupin:
- Sekční průmyslová vrata,
- Rolovací průmyslová vrata,
- Křídlová průmyslová vrata.


  • Ochrana průmyslových objektů

  • Průmyslová vrata chrání naše obydlí, garáže, sklady či jiné průmyslové objekty. Obvykle se tyto elektrická vrata vyrábějí na míru a podle potřeb konkrétního zákazníka a jeho požadavků.
  • Kvalita provedení - průmyslová vrata vyrobené na Slovensku

  • Průmyslová vrata jsou evropského standardu a splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určeny pro průmyslové objekty všech typů včetně provozů. Průmyslová vrata mají vynikající izolační vlastnosti, pevnost, kvalitu, lamelový design, rychlé dodání a důležitým prvkem je i výborná cena. V případě zájmu jsme schopni dodat tyto průmyslová vrata po celém území České i Slovenské republiky.
  • Garážová vrata pro průmyslově zaměřené zákazníky, respektive velké haly a skladovací prostory, do kterých zajíždí vysoká technika a nákladní vozidla. V tomto případě jsou nejlepším řešením automatická vrata pro průmyslové prostory (průmyslová vrata), které však mohou dosahovat daleko vyšších rozměrů, při zachování stejných kvalit, jako u sekčních garážových vrat.
 
  • Průmyslová vrata sekční, rolovací nebo křídlová jsou dokonalým řešením pro výrobní haly, obchodní prostory, stanice STK a KO, dílen a mycí linky. Nezávisle na typu jsou to průmyslová vrata vyráběny především s ohledem na funkčnost, trvanlivost a bezpečnost.

Cenová nabídka - průmyslová vrata

Jméno a příjmení:
Tel.kontakt:
E-mail:
Místo montáže:
Rozměry š x v (mm):
Horní nadpraží (mm):
Ovládání:
Barva brány:
Poznámky: