Garážová vrata
Průmyslová vrata
Vjezdové brány
  • Tiché 

  • U sekčních vrat používáme revoluční systém pro snížení hlučnosti chodu brány až o 15 decibelů. V držáků koleček jsou integrovány nylonové pouzdra, které vymezují přímý dotek osy kolečka s držákem, což zajišťuje sníženou hlučnost. Kolečka brány jsou z upraveného pogumovaného materiálu, který při dotyku s kolejnicí snižuje tření a hlučnost. Motory na vrata jsou standardně vybaveny řemenovou kolejnicí, která minimalizuje hlučnost chodu motoru.
 
  • Bezpečné

  • Všechny sekční vrata jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami pro případ přetržení pružin a ocelových lan. Motory jsou vybaveny inteligentním snímáním překážky pod vraty - v případě, že vrata narazí na překážku, motor to rozpozná, vrata zastaví a zajistí otevření vrat.
 
  • Spolehlivé

  • Nabízíme vrata vlastní výroby a tím si stojíme za kvalitou našich produktů, což dokazuje certifikát kvality procesu výroby ISO 9001:2008. Brány jsou ve výrobě pravidelně testovány a podléhají inovacím, což nás posouvá k neustálému zlepšování kvality výrobků a služeb.

Garážová vrata - TICHÉ, BEZPEČNÉ, SPOLEHLIVÉ

Kvalitní automatická garážová vrata a pohony

Společnost PEMAT zajišťuje dodávky a montáž vrat a vratových systémů, které splňují i ty nejvyšší nároky na mechanicko-fyzikální vlastnosti, bezpečnostní parametry a zároveň pro svůj design, vzhled a povrchovou úpravu se stávají vrata nedílným doplňkem Vašeho příbytku či firmní nemovitosti.

  • Automatická garážová vrata a vratové systémy vyrábíme a montujeme s 10-letými zkušenostmi a tradicí. Zabýváme se širokým portfoliem automatických bran. Vyrábíme a dodáváme automatické brány, pohony bran, garážová vrata a samozřejmostí je příslušenství pro vratové systémy.

Zvol si délku záruky jakou chceš

Společnost PEMAT Slovakia s. r. o. Vám nabízí možnost prodloužení záruky ze standardních 2 až na 10 let již při koupě brány. První dva roky záruky jsou započteny v ceně brány. Každý další rok je možné prodloužit za poplatek 60 € / 1 rok. Stačí se jen rozhodnout a vybrat si dobu prodloužení záruční doby.Certifikáty


Certifikáty jsou osvědčení o tom, že naši zákazníci dostávají vždy to nejkvalitnější, nejbezpečnější od stabilního slovenského výrobce.


Certifikát kvality

 

Certifikát bezpečnosti

 

Certifikát solventnosti
Oprávnění o odbornosti při výrobě, montáži a servisu


Tato oprávnění svědčí o tom, že naši pracovníci ve výrobě, při montáži a také při zajišťování odborného servisu jsou vysoce kvalifikovaní na takovou práci. To je také jeden z důvodů, proč se rozhodnout pro bránu od společnosti PEMAT Slovakia s.r.o.


Oprávnění
montáž,servis - mechanická část

 

Oprávnění
montáž,servis - elektronická část

 

Oprávnění
 výroba